Scroll Top

Recenzja laktatora Microlife na kanale Zaufaj Położnej

Na youtubowym kanale Zaufaj Położnej, skierowanym do kobiet w ciąży i młodych mam, pojawiła się recenzja laktatora Microlife BC200 Comfy. Anna Bulczak, położna i certyfikowany doradca laktacyjny, zaprezentowała wszystkie jego funkcje oraz porównała go z innymi dostępnymi na rynku produktami.

Anna Bulczak od lat doradza kobietom w zakresie karmienia piersią. Zna niemal każdy dostępny na rynku laktator, dlatego jest w stanie obiektywnie ocenić jego użyteczność i wygodę, a jej recenzje pozwalają wybrać najlepszy sprzęt dopasowany do konkretnych potrzeb. Autorka filmu zauważa, że laktator Microlife jako jedyny na polskim rynku daje możliwość rozbudowy laktatora pojedynczego do podwójnego. To niezwykle ważna opcja. Przyszłe mamy przygotowując wyprawkę nie mogą przewidzieć swoich potrzeb w zakresie karmienia, gdy dziecko już pojawi się na świecie. Po narodzinach może się okazać, że w pewnych okresach możliwe będzie wyłącznie karmienie dziecka pokarmem ściągniętym przez laktator. Wtedy przydatny będzie bardziej zaawansowany sprzęt. Posiadając laktator BC200 Comfy wystarczy dokupić odpowiedni moduł, który zmieni sprzęt w laktator podwójny Microlife BC300 Maxi. Możliwość rozbudowy ograniczy w takiej sytuacji koszty, wykluczając przymus zakupu nowego urządzenia.

Kolejnym atutem, który zauważa Anna Bulczak jest dodanie do laktatora adapterów do innych popularnych na rynku butelek – mowa o butelkach Nuk i Avent. Dzięki temu laktator jest z nimi kompatybilny, co jest wygodne dla użytkowniczek akcesoriów innych marek. To jedyna taka propozycja na rynku.

Autorka zauważa także wiele innych zalet laktatora, które ułatwiają codzienne użytkowanie. Podświetlany wyświetlacz ułatwia nocne ściąganie pokarmu, a intuicyjny design pozwala w prosty sposób obsłużyć sprzęt nawet osobom średniozaawansowanym technologicznie. Aż 10 trybów fazy stymulacji i 10 trybów fazy odciągania umożliwia dostosowanie ustawień laktatora do indywidualnych potrzeb i sprawi, że odciąganie pokarmu będzie w optymalny sposób komfortowym procesem.

Zachęcamy do obejrzenia całego filmu i zapoznania się z laktatorem Microlife.