Scroll Top

O Nas

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w sprzedaży i dystrybucji wysokiej klasy sprzętu medycznego, wykorzystywanego w leczeniu nadciśnienia tętniczego oraz chorobach płuc. Jesteśmy liderem w kategorii termometrów bezkontaktowych i termometrów piórkowych w Polsce. Dzięki specjalistycznej wiedzy, wysokiej jakości oferowanych produktów oraz nastawieniu na dobro pacjenta od wielu lat skutecznie wspieramy osoby, które zmagają się z chorobami, wpływając tym samym na poprawę ich stanu zdrowia oraz komfortu życia.

Firma CHDE Polska S.A. założona została w 2008 roku, choć początki naszej działalności datują się na rok 1999. Od początku istnienia na rynku, każdy kolejny rok charakteryzował się dynamicznym wzrostem, co w 2015 zaowocowało otrzymaniem prestiżowej nagrody Gazele Biznesu, przyznawanej najszybciej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. Na nasz sukces pracuje wykwalifikowany zespół, z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem i kompetencjami. Nieustanne poszerzanie wiedzy oraz możliwości naszych pracowników doprowadziły nas do wysoko zajmowanej pozycji w kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

Naszym celem jest wspieranie skutecznego leczenia i zapobiegania takim chorobom jak: cukrzyca, nadciśnienie tętnicze oraz choroby płuc. Swoim doświadczeniem i wiedzą staramy się służyć zarówno współpracującym z nami lekarzom i farmaceutom, jak również klientom indywidualnym. Aby móc to robić jak najlepiej, nieustannie poszerzamy własną wiedzę poprzez uczestnictwo w branżowych szkoleniach i konferencjach. Tym, co daje nam największą radość i satysfakcję jest zaufanie naszych klientów.

Na terenie Polski jesteśmy wyłącznym dystrybutorem sprzętu medycznego firmy Microlife. Ten światowy lider w produkcji urządzeń do kontroli astmy, termometrów oraz ciśnieniomierzy dokłada wszelkich starań, by jego produkty spełniały najwyższe światowe standardy. Urządzenia do pomiaru ciśnienia, przed dopuszczeniem do sprzedaży, poddawane są procesowi walidacji klinicznej, czyli specjalnym testom, które gwarantują ich dokładność i poprawność wskazywanych pomiarów. Jesteśmy także właścicielem marki Pempa. Więcej informacji o marce własnej możecie Państwo znaleźć na www.pempa.pl.